איך לבחור פנסיון טוב לכלב שלי?

October 04 2022doritr

אם אתם מחפשים פנסיון לכלב שלכם לצורך אילוף או בכדי להשאיר אותו שם כאשר אתם טסים לטיול בחו”ל או נעדרים מהבית לכל מטרה למשך פרק זמן משמעותי, הרי שחשוב שתדעו כי בישראל ניתן למצוא כמה וכמה פנסיונים לכלבים, אך לא כל פנסיון לכלבים הוא אכן מקום שכדאי שתבחרו בו עבור הכלב שלכם. חשוב שתבחרו את הפנסיון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם.

איך בוחרים פנסיון לכלב?

אם אתם מחפשים פנסיון לכלב שלכם, כדאי מאוד שתגדירו מראש את המטרה שלשמה אתם זקוקים לפנסיון- האם אתם מעוניינים לאלף את הכלב שלכם בתנאי פנסיון ועל כן עליכם לחפש מראש פנסיון אילוף כלבים או שמא אתם מחפשים פנסיון שהכלב שלכם ישהה בו בזמן שאתם בחופשה משפחתית.

לאחר שהגדרתם את המטרה שלשמה אתם זקוקים לפנסיון, בין אם מדובר על אילוף כלבים ובין אם מדובר על מעין דוגי סיטר בזמן שאתם לא יכולים להיות עם הכלב, חשוב מאוד שלא תבחרו פנסיון רק על סמך אתר אינטרנט או פלייר. גם כדאי לקבל המלצות מאנשים שבחרו בפנסיון המדובר עבור הכלב שלהם והיו מרוצים וגם כדאי להגיע באופן עצמאי למקום בכדי להתרשם ממנו, להכיר את הצוות, לראות מהם התנאים במקום ועוד.

כיצד נקבעת איכות הפנסיון?

חשוב מאוד לדעת כי איכות הפנסיון מוגדרת בהתאם לשלושה מדדים: הצוות במקום, התנאים במקום והפעילות במקום. עליכם לבדוק כי מדובר על צוות אכפתי ומקצועי במקום. אם מדובר על פנסיון הרלוונטי לאילוף כלבים עליכם לבדוק כי במקום יש מאלפי כלבים שלמדו את התחום וכי הם מנוסים בו. אנשי הצוות כמובן צריכים לברר האם מדובר על הפעם הראשונה שהכלב מגיע לפנסיון, מהי ההיסטוריה הרפואית שלו, האם הוא הראה פעם סימנים לחרדת נטישה, האם יש לו דפוסי אכילה מיוחדים, האם הוא מחוסן, האם יש לו חרדות ועוד. ככל שהצוות ירד יותר לפרטים כך תוכלו לדעת שאכפת להם מהכלב שלך. אתם מצדכם צריכים לשאול כמה אנשי צוות נמצאים ביום ישנה נוכחות של הצוות במקום, אם מדובר על תהליך אילוף כמה פעמים המאלף לוקח את הכלב בכדי לעבוד על התהליך ועוד.

חשוב מאוד לבחון את תנאי הפנסיון, עד כמה הוא נקי, עד כמה כלי האוכל והשתייה נקיים, מתי נעשה טיפול סביבתי נגד קרציות ופרעושים ועוד. חשוב מאוד שהכלב ישהה במבנה סגור אך מאוורר, מוגן מרוח, גשם ושמש.

פנסיון טוב גם מספק לכלב פעילויות, בעיקר בצורה של טיולים וזמן משחק.

לאחר שתבדקו את כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל, תוכלו לבחור פנסיון אילוף כלבים או פנסיון עבור כל מטרה אחת, עבור הכלב שלכם שיספק לכלב שלכם את כל מה שהוא צריך ולהשאיר אותו בו כאשר אתם רגועים ויודעים כי הוא בידיים טובות.

Share: