איך לבחור את חבילת הסלולר המשתלמת ביותר?

March 23 2023doritr

אמנם כל הדרכים מובילות לרומא, אבל לא כל חבילות הסלולר מובילות אתכם לחו”ל במחירים משתלמים. אם אתם לקראת טיסה לחו”ל ולא יודעים כיצד להישאר זמינים ברשת כשאתם שם, ריכזנו עבורכם את כל השיטות המשתלמות והפחות משתלמות לטוס לחו”ל עם הנייד.

אין ספק, טיסה לחו”ל כרוכה בלא מעט סידורים וארגונים, כאשר הדברים הכי חשובים שיש לטפל בהם הם הנושאים הבאים (לפי רמת דחיפות): 1) תרופות וציוד כללי כולל ביגוד. 2) אשרות כניסה או ויזות במקרה הצורך. 3) חיבור לאינטרנט במהלך השהות בחו”ל. באשר לאחרון, הנה הדרכים להתחבר לאינטרנט כשאתם בחו”ל:

  1. חבילת גלישה בחו”ל: יש מגוון חבילות במחירים משתנים ועם תכונות גלישה שונות.
  2. כרטיסי סים ישראלים: אלו כרטיסי סים שרוכשים כאן בארץ ובהתאם למדינת היעד.
  3. כרטיסי סים מקומיים: אלו כרטיסים שרוכשים במדינה בה נוחתים, כאשר אלו עשויים לגרום לבעיות גלישה לעיתים.
  4. כרטיסי ESIM: אלו הם כרטיסים שמאפשרים התקנה מאוד פשוטה הכוללת סריקה של קוד QR.
  5. חבילות גלישה ללא הגבלה: אלו חבילות משתלמות במיוחד, אך יהיו יקרות יותר מפתרונות אחרים.

כמה שיקולים בעת בחירת פתרון אינטרנט לחו”ל

עניין של צרכים: בסופו של דבר, הכל עניין של צרכי גלישה באינטרנט. בעוד שחלק מהאנשים עובדים עם הנייד שלהם בחו”ל, אחרים מקפידים לעדכן את הרשתות החברתיות בסרטונים כבדים. אם ככה, כאשר אתם מחפשים פתרון גלישה בחו”ל, קחו בחשבון את כמות ואופי השימוש שלכם באינטרנט. אם השימוש כבד, כדאי לבחור חבילת גלישה לחו”ל בהתאם.

עניין של יעד: ישנם כל מיני יעדים ומדינות שונות, בהן החיבור לאינטרנט יכול להיות בעייתי פחות ויותר. כדי להימנע מבעיות גלישה, כדאי לבחור כרטיס סים או חבילת גלישה אשר מותאמת ספציפית לאותו יעד שאליו טסים. אחרת, יהיו ניתוקים בגלישה, בעיות התחברות לרשת וכולי.

עניין של מהירות גלישה: בעוד שאפשר לרכוש חבילת סלולר לחול במהירות גלישה גבוהה, חבילות אחרות יהיו איטיות יותר. חשוב לקחת בחשבון את המהות של השימוש בנייד. אם צריכים את גוגל מפות כאשר שוכרים רכב בחו”ל, עדיף אינטרנט מהיר שמצליח להתעדכן ב-LIVE כל הזמן במהלך הנסיעה.

עניין של נפח גלישה: חלק מהאנשים בטוחים שחבילת גלישה בנפח של 2-3 ג’יגה יכולה להספיק להם, אבל האמת היא שהחבילות האלו עשויות להיגמר די מהר. לכן, ההמלצה היא לרכוש חבילות החל מ-5 ג’יגה ומעלה.

עניין של מחיר: לבסוף, הכי חשוב לבצע כמה בדיקות של מחירים לפני שרוכשים חבילת גלישה בחו”ל או כרטיס סים מכל סוג. ככה ניתן לקבל כמה הצעות ולהחליט מה הכי נכון לכיס. בממוצע, לא נדיר לשלם בין כ-100 – 200 ₪ לחבילת גלישה מהירה בנפח של 5 ג’יגה ומעלה.

לאחר שעורכים את הבדיקות הנ”ל, מומלץ ליצור קשר עם 026מובייל ולקבל הצעה מנצחת.

Share: