מה לקחת לטיול בחו”ל? רשימת ציוד מקיפה

October 21 2022doritr

גם אם ימי הקיץ כבר מאחורינו ואיתם גם החופש והחגים, אין שום סיבה שלא נוכל לתכנן לנו איזו קפיצה קטנה לחו”ל. יעדים חמים וטרופיים כמו מקסיקו, או מדינות אטרקטיביות אחרות בסמוך לקו המשווה, יכולות להציע לנו את כל הפינוקים שחלמנו עליהם בקיץ גם עכשיו כשהחורף כבר בפתח. אם רכשת כבר כרטיסים או התחלת בהכנות, בוודאי שאלת את עצמך איך כדאי לארוז. לא מדובר בסוגייה שולית. היערכות נכונה תאפשר לך לוודא שיהיה לך קל וגמיש לנוע ממקום למקום ועשויה גם להוזיל משמעותית את כרטיס הטיסה שלך. כאן, אספנו כמה מפריטי החובה שכדאי לקחת בחשבון לקראת הנסיעה הבאה.

לפני הכול – מסמכי הנסיעה שלך

כל פריט אחר שנשכח בבית, תמיד נוכל לקנות במדינת היעד שלנו, או לשחזר עם קצת עזרה. זה נכון לגבי כרטיסי הטיסה שלנו בדיוק כמו לגבי בגדים או מוצרי היגיינה. עם זאת, דרכון חסר באמת יכול לתקוע אותנו. שום דבר לא יכול להכין אותנו לסיטואציה כזו והחופשה שלנו עלולה להסתיים עוד לפני שהתחילה בגלל עניין קטן ומרגיז. חשוב לוודא שהוא עליך לפני היציאה מהבית. כמובן שהחשוב ביותר הוא לוודא כי הוא בתוקף עם טווח של חצי שנה לפחות. חשוב לוודא מראש גם האם נדרשת ויזה למדינת היעד. במדינות רבות, כמו מקסיקו, למשל, נוכל לקבל אשרת שהייה עם ההגעה ליעד ללא צורך בהכנה מראש.

מתאמי חשמל

חבל לבזבז כספים מיותרים על מטענים מקומיים לנייד כשאפשר בכמה שקלים בודדים לרכוש מתאם שיאפשר לך להשתמש בכל המכשירים החשמליים שלך. שני מתאמים פשוטים יאפשרו לך לטעון את המחשב הנייד, הטלפון, המצלמה וכל הציוד שיידרש לך במהלך כל הטיול.

לארוז כמה שיותר בגדים תחתונים

גם אם החלטנו לארוז קל, בבגדים התחתונים כמו תחתונים וגרביים כדאי שנשקיע. העצה הזו נעשית רלוונטית אף יותר אם בכוונתנו לנסוע ליעד חם, כמו הודו או מקסיקו. רביצה למשך יום שלם על החוף בקנקון יכולה להתקלקל לחלוטין אם נגלה לאחר מכן שנתקענו ללא זוגות גרביים נוספים להחלפה.

אז אילו בגדים כדאי לארוז?

בסופו של יום, התשובה לשאלה הזו תלויה לא מעט ביעד ובאופי הנסיעה שלך. בעוד שנסיעה למקסיקו תדרוש לרוב רק כמה פריטים קלילים וקצרים, יעדים באירופה עשויים לדרוש שנשקיע בסוודרים חמים ואפילו במעיל כבד. אם יש במלון שלך שירותי כביסה, ייתכן שניתן יהיה לארוז אפילו פחות פריטים ולנוע כמה שיותר בקלילות.

ציוד מחנאות

אם תכננת לעשות טראקים במהלך הטיול שלך, כדאי לוודא שיש לך את כל הציוד הנדרש. במקרים מסוימים, יהיה זול יותר לרכוש את הציוד שם או אפילו להשכיר אותו. במקסיקו ומדינות רבות אחרות במרכז אמריקה, ישנן אפשרויות רבות ומשתלמות לציוד מחנאות. כדאי לוודא מראש שיהיה באפשרותך לרכוש אותו.

בין אם אנו נוסעים לסופ”ש או לחודש, לגרמניה או למקסיקו, ככל שנקדיש יותר מחשבה לאריזה, נוכל להבטיח נוחות מקסימלית בטיול הבא שלנו.

Share: